HakNaNudę w rytmie Afryki

Projekt zakończony

lokalizacja

Wałbrzych, dolnośląskie

edycja

VII (2014-2015)

obszary działańAnimatorka:

Wanda Radłowska– od kiedy przebywa na emeryturze, może realizować swoje pasje i marzenia. Jest wrażliwa na sztukę, otwarta na ludzi. Wciąż poszukuje nowych form kreatywnego działania, które sprawiałaby ludziom radość i dawały satysfakcję otoczeniu. Angażuje się w działania Teatru Tańca Współczesnego „Dawka Energii”, jest przewodniczącą zarządu Stowarzyszenia „Radość Życia”.

Organizacja wspierająca:Stowarzyszenie „Radość Życia”

Podczas międzypokoleniowych warsztatów bębniarskich uczestnicy zapoznali się z historią i brzmieniem tradycyjnych instrumentów perkusyjnych pochodzących z różnych kultur. Ci, którzy nigdy wcześniej na niczym nie grali, mieli okazję spróbować swoich sił, samodzielnie wygrywając afrykańskie rytmy. Natomiast uczestnicy zajęć tanecznych pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyli się podstawowych kroków tradycyjnego afrykańskiego tańca oraz nowoczesnych choreografii baletowych pochodzących z Gwinei i Mali. Była to okazja do odreagowania napięcia i zrelaksowania się. Swoje umiejętności uczestnicy jednych i drugich warsztatów zaprezentowali podczas wieczoru zorganizowanego w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content