Ekologiczny spływ kajakowy

Projekt zakończony

lokalizacja

Izbica, lubelskie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działań
Animator:

Stanisław Osiewicz – z wykształcenia jest elektronikiem, ale swoje życie zawodowe związał z pracą animatora ruchu społecznego. W 1990 roku uzyskał mandat radnego w Krasnymstawie. Wspierał inicjatywy komitetów społecznych realizujących lokalne działania inwestycyjne. Angażował się w wiele społecznych projektów, m.in. w budowę kolektora gazowego, instalację sieci telekomunikacyjnej i wodociągowej, organizację festynu lokalnego. Był prezesem klubu sportowego. Bliski jest mu temat ochrony środowiska. Obecnie pracuje jako wolontariusz w Krasnostawskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

Organizacja wspierająca: Fundacja Sanctus Nemus

Spływ kajakiem po rzece Wieprz to wspaniała przygoda. Jednak oprócz przyjemności wolontariuszy podczas wyprawy czekała żmudna, ale niezwykle potrzebna praca – postanowili o posprzątać zabrudzoną rzekę. Ich akcję poprzedziła kampania podnoszącą świadomość ekologiczną oraz promującą aktywne spędzanie czasu. Seniorzy przeprowadzili także cykl edukacyjnych warsztatów ekologicznych, by uczestnicy dowiedzieli się, jak najlepiej dbać o naturalne bogactwo rzeki.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content