Co nas łączy, co nas dzieli

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Siemianowice Ślaskie, śląskie

edycja

XV (2022-2023)

obszary działańAnimatorki projektu:

Ewa Kaszubowska – emerytowana nauczycielka wychowania przedszkolnego. Pasjonuje ją nordic walking oraz golf. Uwielbia spotkania towarzyskie oraz rozmowy międzypokoleniowe.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie Siemianowice dla Ukrainy

Głównym celem działań jest promocja wolontariatu w społeczności lokalnej. Animatorzy chcą wzmocnić grupę wolontariuszek/y, która utworzyła się wokół wsparcia dla Ukrainy w imponującej liczbie 160 osób oraz pragną zachęcić innych mieszkańców do angażowania się w szeroko rozumiany wolontariat. Liderzy będą dzielić swoim doświadczeniem i pokazywać, że dzięki działaniom wolontariackim można nie tylko wspierać innych, ale również rozwijać własne pasje takie jak sport, wspólne gotowanie czy zajęcia plastyczne.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content