Bajki słuchajki, czyli technologia łączy pokolenia

Projekt zakończony

lokalizacja

Rybnik, śląskie

edycja

IX (2016-2017)

obszary działań


Animatorka:

Joanna Bulandra –z wykształcenia jest elektronikiem, w życiu zawodowym realizowała się jednak jako informatyk. Od dawna interesowały ją nowoczesne technologie, nawet teraz, gdy jest na emeryturze, stara się zwiększać swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jest też zagorzałą czytelniczką, chętnie uczestniczy w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych – spotkaniach autorskich czy wystawach. Lubi las i często go odwiedza.

Organizacja wspierająca: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Rybniku

Że warto czytać, wiadomo. Że miło jest słuchać, gdy ktoś nam czyta – też wiadomo. Kiedy bliscy są daleko, można nagrać im własne audiobooki i w ten sposób być bliżej. To właśnie postanowiła zrobić grupa seniorów, którzy zanim się za to zabrali, wzięli udział w warsztatach dotyczących pracy z dźwiękiem, skanowania ilustracji i montażu. Nagrali dla najmłodszych bajki edukacyjne i terapeutyczne. Przygotowali także ilustracje do opowieści. Samodzielnie zajęli się realizacją techniczną nagrań.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate