Aktywni poza domem

Projekt zakończony

lokalizacja

Jarszewo, zachodniopomorskie

edycja

X (2017-2018)

obszary działań

Animatorzy projektu:

Elżbieta Czajkowska – na co dzień pracuje z ludźmi starszymi oraz osobami z niepełnosprawnościami. Za szczególnie ważne uznaje potrzebę ich „rozruszania”, stworzenie im szansy na wyjście z domu, spotkanie ze znajomymi i otwarcie się na działanie.

Ariel Juszczak – jest radnym gminy. Uważa, że ważne jest zaproponowanie seniorom działań, w których będą mogli aktywnie uczestniczyć.

Organizacja wspierająca: Stowarzyszenie „Sercem dla regionu”

Seniorzy spotykali się z przedstawicielami lokalnego muzeum i policji, przedsiębiorcami, ratownikiem medycznym czy rehabilitantką. Wspólnie wykonywali ręczne ozdoby choinkowe, świąteczne czy wielkanocne. To seniorzy wybierali, w jakiego typu zajęciach chcą uczestniczyć i kogo zaprosić. Zajęcia odbywały się w 3 świetlicach wiejskich w Benicach, Trzebieszewie i Wrzosowie, które przerodziły się w Kluby Seniora. w Sumie zrealizowano 30 spotkań, a na koniec odbył się wspólny wyjazd do Ogrodów „HORTULUS” w Dobrzycy.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content