Trzeci Wiek dla Młodzieży

Projekt w trakcie realizacji/trwa

lokalizacja

Cegłów, mazowieckie

edycja

XIV (2021-2022)

obszary działańAnimatorzy projektu:

 

Zofia Wójcik – lubi wyzwania, podnosi sobie coraz to wyżej poprzeczkę i sprawdza się w różnych dziedzinach. Zaraża młodych odbiorców pasją kulinarną i udowadnia im, że gotowanie może być przyjemne i jest potrzebną umiejętnością. Chce także pokazać wartość spotykania się z osobami w różnym wieku, nie tylko z rówieśnikami. Udział w projekcie pozwala jej czuć się potrzebną, zwłaszcza osobom w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Sylwia Madziar – chce stworzyć młodym uczestnikom projektu szansę podniesienia poczucia własnej wartości i przekazać im umiejętności, które pomogą im, gdy przyjdzie czas wzięcia życia w swoje ręce. Wie, że warto działać, także w tandemach międzypokoleniowych, wnoszących urozmaicenie i wzbogacające codzienność.

 

Organizacja wspierająca: Gminna Biblioteka Publiczna – Kulturoteka w Cegłowie

 

Animatorki razem z grupą seniorek i seniorów zaproponowały wspólne działania uczniom młodzieżowego ośrodka wychowawczego znajdującego się w okolicy. To między innymi warsztaty kulinarne, rękodzielnicze, taneczne i sesja zdjęciowa. W planach są także zajęcia zaprojektowane przez uczestników według ich potrzeb i zainteresowań. Seniorki i seniorzy chcą wzmocnić w młodych ludziach poczucie własnej wartości, pomóc wydobyć ich potencjał i zdolności. Spotkania pozwalają zarówno starszym, jak i młodszym nauczyć się nowych rzeczy, ale przede wszystkim poznać się nawzajem, aktywnie spędzać czas i dobrze się bawić.

wróć

PODOBNE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content