Projekt łączy pokolenia w trosce o przyrodę. Historia, ekologia i wspólne działania wzmacniają więzi wśród mieszkańców Gminy Raczki.
Wielokulturowości i międzypokoleniowe działania to siła społeczeństwa. Dialogi turystyczne promują wspólne odkrywanie przeszłości Przemyśla i okolic i tworzenie wspólnej przyszłości.
Razem pokażemy, że różnice nas łączą, a nie dzielą. Zjednoczmy pokolenia i wspólnie twórzmy przestrzeń pełną szacunku, integracji i tradycji.
Jednoczymy siły, aby zadbać o naszą przyrodę! Seniorzy i seniorki z okolic Bolimowskiego Parku Krajobrazowego wiedzą, że natura to nasza wspólna sprawa
Projekt łączy pokolenia w twórczej zabawie i wspólnym odkrywaniu historii. Przeżyjmy te chwile razem – bo każda generacja ma coś cennego do zaoferowania!
Udowodnimy, że moda nie ma wieku – w ŻurnaLove Baby każda kobieta, niezależnie od etapu życia, może tworzyć, inspirować i czuć się wyjątkowo, dając starym ubraniom drugie życie i wyrażając siebie w unikalnych stylizacjach.
Seniorzy i seniorki wykażą się swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Międzypokoleniowe gotowanie to idealna okazja to poznania kultury regionu.
Projekt łączy pokolenia we wspólnej sztuce, tworząc przestrzeń do wysłuchania międzypokoleniowych historii, które ożywią lokalne opowieści.
Projekt, który łączy pokolenia, wykorzystując nowoczesne technologie do zachowania wspomnień i dziedzictwa Kęsowa i Drożdzienicy dla przyszłych pokoleń.
Nie każdy lubi gotować, ale kto nie lubi jeść? Uczestniczy projektu przy akompaniamencie pysznego jedzenia, będą uczyć się zdrowych nawyków żywieniowych oraz dzielić się swoimi rodzinnymi tradycjami.
Seniorzy i seniorki poznają bogactwo flory i fauny Puszczy Bydgoskiej, a zdobyta wiedza pomoże zachować piękno natury dla przyszłych pokoleń.
Projekt buduje mosty pokoleniowe i udowadnia, że korzystając z odpowiednich narzędzi różne generacje, tworzą twórcze dyskusje.
Projekt łączy pokolenia, ucząc seniorów obsługi nowoczesnych technologii, a młodzież praktycznych umiejętności codziennego życia, tworząc przestrzeń do wzajemnej nauki i budowania dialogu międzypokoleniowego
W ramach projektu przemierzymy wzdłuż i wszerz Powiat Sandomierski, integrując się, odkryjemy nieznane zakątki, zabytki oraz lokalne atrakcje, które skrywają piękno i historię tego niezwykłego regionu
Seniorzy wkroczą w świat mediów społecznościowych, łącząc edukację o klimacie, proekologiczne nawyki i zdrowy styl życia z humorem, tworząc filmiki, które motywują do działania i walki z fake newsami.
Uzdolnieni seniorzy i seniorki z pasją do teatru, stworzyli teatrzyk dla dzieci, który łączy pokolenia, rozwija kreatywność i buduje trwałe więzi między seniorami a najmłodszymi mieszkańcami.
Dzięki warsztatom, wyprawom terenowym i ekologicznym wyzwaniom, seniorzy nie tylko zdobędą wiedzę o ochronie środowiska, ale również aktywnie wpłyną na swoją społeczność.
Chór śpiewa, żeby integrować, inspirować i wnosić radość do życia seniorów oraz mieszkańców Domów Pomocy Społecznej.
Animatorki organizują międzypokoleniowe spotkania, żeby poprzez śpiew, taniec i haft łączyć pokolenia oraz odkrywać wspólną moc tradycji i uważnego współprzebywania.
Animator zaprosił seniorki i seniorów do wspólnego doskonalenia umiejętności w ruchu drogowym. Projekt zwiększa poczucie bezpieczeństwa na drodze, a jednocześnie daje możliwość odkrywania pasji do motoryzacji wśród pasjonatów.