Rozkoszny smak życia / POLSKIE RADIO

28 lipca 2021

Maria Biłas Najmrodzka jest mistrzynią czerpania przyjemności z każdej chwili swojego życia na emeryturze. Cieszy ja poranne wylegiwanie się w łóżku, leniwie pita kawa, pogawędki z przyjaciółkami, czas spędzony na czytaniu lub oglądaniu wystaw. Czy zawsze miała w sobie te umiejętność, czy korzystania z radości życia trzeba się nauczyć? Razem ze swoja przyjaciółką Elżbietą Narbutt napisała książkę “Bigos w papilotach”. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z animatorką projektu nagrodzonego w naszym konkursie.

 

Posłuchaj reportażu – „Rozkoszny smak życia”, Hanna Bogoryja-Zakrzewska, Polskie Radio >>

 

Przeczytaj o projekcie Pani Marii w ramach programu “Seniorzy w akcji” >>

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content