Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „STAR. Pokolenia”

Gra planszowa „STAR. Pokolenia” nawiązuje do przyrody i historii Starachowic, a przede wszystkim do tradycji motoryzacyjnej – działającej do lat 90. Fabryki Samochodów Ciężarowych „Star”.

 

Dla kogo

Uczestnikami projektu są osoby starsze, związane z okolicą i zainteresowane jej historią, geografią i przyrodą. Odbiorcami są dzieci i młodzież, dla których to okazja do zdobycia nowej wiedzy i do dobrej zabawy.

 

Po co to jest

Głównym celem projektu jest zaangażowanie seniorów (zarówno tych bardziej, jak i mniej aktywnych) w nowe działania, danie im poczucia, że ich wiedza i doświadczenie są doceniane. To także spotkanie pokoleń, poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży o miejscowości, a przez to wzmocnienie lokalnego patriotyzmu.

 

Kto może zrealizować

Grupa chętnych seniorów, którzy mają szeroką wiedzę na temat lokalnej historii i przyrody, we współpracy z instytucją/organizacją.

 

POBIERZ

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content