Odkurzone piosenki – fotoreportaż

„Odkurzone Piosenki” to próba stworzenia mostu pomiędzy przeszłością i teraźniejszością. To melodie młodości osób starszych, które towarzyszyły ważnym momentom ich życia. Piosenki to także dialog międzypokoleniowy. W ramach projektu grupa seniorów przez kilka miesięcy spotykała się, „odkurzając” szlagiery i przygotowując międzypokoleniową muzyczną majówkę w Olecku.

 

Autorzy projektu:

 

Henryk Raducha –dotychczas śpiewający w „Oleckim Echu”. Dziś rozwija swoją pasję z dzieciństwa – grę na harmonii. Samouk. Ma na swoim koncie wiele występów z zespołem muzycznym.

 

Kamila Guzewicz –animator, instruktor śpiewu i opiekun grupy śpiewającej. Posiada duży dorobek realizowanych przedsięwzięć społeczno – kulturalnych, głównie na terenie Ełku. Praca z seniorami daje jej dużo energii, motywacji i chęci do działania. Chce wspierać osoby starsze w wychodzeniu poza standardowe i bezpieczne ramy tego „co wypada”.

zdjęcia: Karina Krystosiak

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content