PUBLIKACJE / O sposobach mówienia o starości
Zapraszamy do zapoznania się z publikacją Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, będącą zapisem debaty na temat sposobów mówienia o starości, która odbyła się 2 października 2013 r. w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich.
Publikacja “Działajmy międzypokoleniowo”
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową publikacją “Działajmy międzypokoleniowo”. Publikację kierujemy do praktyków, którzy pracują międzypokoleniowo lub chcą takie działania rozwijać. Znajdziecie w niej zbiór przydatnych scenariuszy, ćwiczeń oraz refleksje wyniesione z pracy z grupami międzypokoleniowymi.
Seniorzy w akcji. 10 lat programu
Publikacja "Seniorzy w akcji" zbiera doświadczenia i pokazuje metody działania, a przede wszystkim ludzi – animatorów młodych i starszych, którzy współtworzą program "Seniorzy w akcji" i wnoszą do niego swoje pomysły i refleksje.
UTW dla społeczności. Jak zbudować grupę wolontariacką i działać społecznie
Publikacja „UTW dla społeczności. Jak zbudować grupę wolontariacką i działać społecznie” podsumowuje sześć edycji projektu i pokazuje sprawdzony model działania. Zachęcamy do zapoznania się z tym wypracowanym modelem i realizacji własnych projektów wolontariackich.
Działajmy międzypokoleniowo! Przegląd inicjatyw międzypokoleniowych z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski
Efektem dwuletniego partnerstwa strategicznego „Archipelag pokoleń” w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ jest publikacja zbierająca przykłady inicjatyw międzypokoleniowych z Polski, naszych partnerów z Niemiec (Kreisau-Initiative) i Wielkiej Brytanii (Linking Generations Northern Ireland, Beth Johnson Foundation).
wróć

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate
Skip to content