Rekrutacja do 13. edycji konkursu „Seniorzy w akcji” zakończona!

fb 820x360 zmieniony

Data wpisu
16.03.2020

Zakończyliśmy rekrutację do 13. edycji konkursu „Seniorzy w akcji”. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Wpłynęło do nas aż 212 listów intencyjnych! Bardzo się cieszymy i niezmiernie dziękujemy za zaangażowanie mimo trudnych okoliczności. O ewentualnych zmianach w regulaminie, wynikających z sytuacji epidemiologicznej, będziemy informować na bieżąco. Zaplanowane wcześniej terminy spotkań regionalnych (II etap konkursu) będą musiały ulec zmianie. Zorganizujemy spotkania zdalne lub przeprowadzimy indywidualne rozmowy telefoniczne.

Prace Komisji Konkursowej potrwają do końca kwietnia. W pierwszych dniach maja opublikujemy listę wniosków zakwalifikowanych do II etapu.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” uruchomiło bezpłatny kurs internetowy “Archipelag Pokoleń” dotyczący współpracy międzypokoleniowej. W oczekiwaniu na wyniki prac Komisji zachęcamy do udziału w kursie. Przekazywana wiedza oraz wykorzystane metody i ćwiczenia pomogą Wam zrealizować przyszłe projekty angażujące osoby w różnym wieku.

Więcej o kursie “Archipelag Pokoleń”: www.archipelagpokolen.pl

Zobacz także:

fb 820x360 zmieniony

">

Newsletter