Do pobrania

PDF

Projekt modelowy „Bogucice – tu jestem w akcji”

Celem projektu jest zaktywizowanie starszych mieszkańców, tak by wyłoniła się spośród nich grupa liderska stanowiąca swego rodzaju lokomotywę dalszych działań, które doprowadzą do wzrostu świadomości w zakresie dbania o otoczenie, przełamania obojętności w sprawie estetyki dzielnicy i do międzypokoleniowej integracji mieszkańców.

 

Dla kogo

 

Odbiorcami projektu są seniorzy i seniorki tworzący grupę inicjatywną, a także mieszkańcy osiedla/dzielnicy/miejscowości w różnym wieku.

 

Kto może zrealizować

 

Wielopokoleniowa grupa mieszkańców osiedla/dzielnicy/miejscowości (zwłaszcza na obszarach poprzemysłowych, a także w pustoszejących centrach miast) przy wsparciu instytucji lub organizacji pozarządowej.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS MODELU

 

 

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło