Od 18 maja rozpoczynamy rozmowy on-line w ramach drugiego etapu XIII edycji Konkursu „Seniorzy w akcji”

Od poniedziałku 18 maja rozpoczynamy rozmowy z autorami projektów zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu „ Seniorzy w akcji”. Rozmowy będą prowadzone do 28 maja.

W związku ze stanem epidemiologicznym dokonaliśmy zmiany w Regulaminie Konkursu XIII edycji SWA w zakresie organizacji i przebiegu drugiego etapu.

1. Rozmowy z autorami projektów zakwalifikowanych do II etapu przeprowadzone będą on-line.
2. Każdy uczestnik otrzyma, najpóźniej na dzień przed spotkaniem, link do rozmowy, wraz z instrukcją do logowania.
3. Jeśli list intencyjny zgłoszony został przez animatora 60+ i osobę młodszą – zapraszamy obie osoby na rozmowę.
4. Obecność Starszego Animatora podczas rozmowy jest obowiązkowa.
5. Rozmowa będzie okazją do bliższego poznania pomysłu na projekt i osobistych motywacji do działania.
6. Spotkanie on-line z członkami Komisji trwa ok. 20 minut.
7. Link do spotkania będzie aktywny 10 min przed jego rozpoczęciem. Ze względów organizacyjnych animatorzy proszeni są o wcześniejsze zalogowanie.
8. Na podstawie przeprowadzonych rozmów Komisja wyłoni autorów najciekawszych pomysłów na projekty, którzy następnie zostaną zaproszeni do udziału w III etapie Konkursu.
Data wpisu
15.05.2020

Zobacz także:

1. Rozmowy z autorami projektów zakwalifikowanych do II etapu przeprowadzone będą on-line. 2. Każdy uczestnik otrzyma, najpóźniej na dzień przed spotkaniem, link do rozmowy, wraz z instrukcją do logowania. 3. Jeśli list intencyjny zgłoszony został przez animatora 60+ i osobę młodszą – zapraszamy obie osoby na rozmowę. 4. Obecność Starszego Animatora podczas rozmowy jest obowiązkowa. 5. Rozmowa będzie okazją do bliższego poznania pomysłu na projekt i osobistych motywacji do działania. 6. Spotkanie on-line z członkami Komisji trwa ok. 20 minut. 7. Link do spotkania będzie aktywny 10 min przed jego rozpoczęciem. Ze względów organizacyjnych animatorzy proszeni są o wcześniejsze zalogowanie. 8. Na podstawie przeprowadzonych rozmów Komisja wyłoni autorów najciekawszych pomysłów na projekty, którzy następnie zostaną zaproszeni do udziału w III etapie Konkursu. ">

Newsletter