Ambasadorzy

Maria Garbiec – Zybura

„Równe babki” – spotkania kobiet w różnym wieku

Kalisz, woj. wielkopolskie

Co zrobić, by naprawić więzi, łączące dawniej odległe od siebie pokolenia kobiet? Jak pozbyć się wzajemnych uprzedzeń i stereotypów? Jak widzi Kalisz młode pokolenie kobiet, a jak patrzą na swoje miasto seniorki? Czego mogą się od siebie nawzajem dowiedzieć, jakim doświadczeniem podzielić? – to niektóre z wielu pytań, które stawiały sobie uczestniczki międzypokoleniowych warsztatów organizowanych przez Marię Garbiec-Zyburę.
Teraz projekt “Równe babki” obrazuje efekty współpracy międzypokoleniowej podczas warsztatów realizowanych w programie “Seniorzy w akcji”.
Zobacz film z projektu: https://vimeo.com/49838987

Izabela Hejne-Krystosiak

Izabela Hejne-Krystosiak jest aktywną seniorką na emeryturze. Była organizatorką i uczestniczką zajęć improwizacyjnych dla seniorów a ostatni czas przyniósł jej wiele nowych doświadczeń. Nauczyła się lepiej rozpoznawać swoje potrzeby i emocje oraz łatwiej komunikować się z innymi. Oprócz ciekawej formy spędzania wolnego czasu nawiązała wiele nowych znajomości i przyjaźni. Improwizacja daje Jej nowe możliwość rozwoju osobistego i dużo satysfakcji.

czytaj więcej

Newsletter