Maria Garbiec – Zybura

Co zrobić, by naprawić więzi, łączące dawniej odległe od siebie pokolenia kobiet? Jak pozbyć się wzajemnych uprzedzeń i stereotypów? Jak widzi Kalisz młode pokolenie kobiet, a jak patrzą na swoje miasto seniorki? Czego mogą się od siebie nawzajem dowiedzieć, jakim doświadczeniem podzielić? – to niektóre z wielu pytań, które stawiały sobie uczestniczki międzypokoleniowych warsztatów organizowanych przez Marię Garbiec-Zyburę.
Teraz projekt “Równe babki” obrazuje efekty współpracy międzypokoleniowej podczas warsztatów realizowanych w programie “Seniorzy w akcji”.
Zobacz film z projektu

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło