Hanna Sienkiewicz

Hanna Sienkiewicz jest autorką projektu „Targ Kreatywności”. Projekt polegał na międzypokoleniowych spotkaniach kobiet z terenu gminy Krynki we wsi Łapicze. Podczas tych spotkań kobiety uczyły się technik rękodzieła, wymieniały doświadczenia, rozmawiały. Warsztaty prowadzone były naprzemiennie przez seniorki i młodsze instruktorki. Po cyklu warsztatowym przyszedł czas by uczestniczki wyszły ze swoją wiedzą i umiejętnościami „na zewnątrz” i w centrum Krynek zorganizowały „Targ Kreatywności”.

obszary działania:
# Angażowanie poprzez twórczość
# Integracja społeczności

– rękodzieło jako podstawa nawiązywania relacji
– poprowadzenie warsztatów ceramicznych / filcowania / biżuteria
– piękne miejsce ze stałym zapleczem sypialnym, organizowanie wizyt studyjnych
– dobra organizatorka, zrealizowała 5 projektów międzypokoleniowych w trudnym środowisku

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło