Barbara Średniawa

Z inicjatywy Barbary Średniawy grupa seniorów z Gdańskiej Akademii Seniora opracowała katalog Dolnego Miasta, śródmiejskiej części Gdańska. Uczestnicy projektu po odpowiednim przeszkoleniu krytycznie spojrzeli na dotychczasowe przewodniki i informatory tworząc własny, subiektywny katalog z ciekawymi obiektami w mieście. Seniorskie działania wspierali specjaliści – historycy, architekci, specjaliści od kultury i turystyki. Katalog przeznaczony był dla władz oraz dla instytucji i osób zajmujących się budowaniem strategii promocji i rozwoju regionu.

pomoc w zakładaniu NGO
sieciowanie NGO, np. działające na polu kultury etc
pomoc – szkolenie w pisaniu wniosków o granty
(założyłam I organizację pomocową dla NGO – Fundację Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w Gdańsku, 1990)
organizacja koncertów, wystaw, wernisaży oraz imprez plenerowych
pilot i przewodnik PTTK

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło