Aleksandra Misiewicz

Nie nudne, nie trudne.. lecz w sam raz! By przygotować się do konsultacji społecznych Parku Modrzewie w Elblągu jako przestrzeni przyjaznej seniorom Elbląska Rada Seniorów testowała spacery badawcze, a następnie w ten sposób badała inne części miasta. Ta forma badania przestrzeni bardzo zainteresowała Aleksandrę Miśkiewicz, która dziś już jako ekspertka od spacerów badawczych służy informacją jak się do nich zabrać.

– poradnictwo kulinarne – warsztaty
– działka i kwiaty
– muzyka i chór
– podróże – jak skupia ludzi z pasją
– zdrowy styl życia
– spacery badawcze
– organizowanie klubów seniora

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło