Angażujemy osoby starsze w działania społeczne

AKTUALNOŚCI

Warsztaty online

Dzieliliśmy się spostrzeżeniami, a także nadziejami i obawami związanymi z realizacją pomysłów na działania, mapowaliśmy kompetencje i zasoby zespołów, zastanawialiśmy się, jak skutecznie prosić o pomoc i włączać do współpracy innych.

Tańczą hip-hop i pomagają innym

Zobaczcie wideo, w którym zaprawione w hip-hopie seniorki z łódzkiej grupy „Yoł Yoł seniorzy” opowiadają o swojej pasji i dzieleniu się nią z innymi.

Projekty modelowe

Projekty modelowe to przykłady działań społecznych, zrealizowane w ramach programu „UTW – Seniorzy w akcji”. Modele opisaliśmy w przejrzysty sposób, aby każdy mógł je wdrożyć u siebie. Zapraszamy do inspirowania się i realizowania przedstawionych pomysłów.

Jak działamy

Angażujemy osoby starsze w działania społeczne

Zapraszamy do współpracy osoby starsze lub tandemy międzypokoleniowe (osoba 60+ i osoba młodsza o co najmniej 25 lat), które mają pomysły na lokalne działania społeczne.

Przekształcamy pomysły w projekty społeczne

Pomagamy dopracowywać, rozwijać i przekształcać pomysły w projekty poprzez warsztaty oraz wsparcie doświadczonych ekspertów, animatorów i tutorów.

Przyznajemy dotacje na działania społeczne

Przyznajemy dotacje na realizację projektów, które angażują osoby starsze w działania na rzecz najbliższego otoczenia i promują współpracę międzypokoleniową oraz wolontariat osób starszych.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa). Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”
ul. Hoża 35
00-681 Warszawa
biuro@e.org.pl

KRS 0000084092
NIP 529-16-47-110

projekt Marianna Wybieralska | kodowanie Michał Sepioło

Translate